KONST / Litografier / Färglitografi 12354388
nr 1235 4388
JoaquÃn Vaquero Turcios
(1933-2010), Spanien
Färglitografi, EA-upplaga, signerad, bladets mått: 57x75
JoaquÃn Vaquero Turcios, spansk bildkonstnär född 1933, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 februari 2019
kl 20:08:06
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
JoaquÃn Vaquero Turcios
Läs mer om JoaquÃn Vaquero Turcios